• 606735266
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak wygląda praca nad Twoim logo?

1. Informacja

Zbieram informacje od Ciebie na temat Twojej wizji logo: jego kształtów, kolorystyki, oraz informacje kim jest docelowy klient i co jest dla Ciebie najważniejsze.

 

2. Badanie

Sprawdzam Twoją branżową konkurencję oraz badam aktualne style i trendów związe z Twoją branżą.

 

3. Koncept

Wykonuję koncepty wstępne (ilość zależna od pakietu jaki wybierzesz). Projekty są w 3 wersjach kolorystycznych. Pełnym kolorze, mono i w kontrze. 

Tworzenie logo etap 1

4. Akceptacja

W tym momencie wybierasz jeden koncept, który najbardziej przypada Ci do gustu i pracujemy nad nim dalej. Możemy zmieniać kształt, kolorystykę, fonty. Również zaleznie od pakietu masz możliwość dokonać od 1 do kilku zmian.

Tworzenie logo etap 2

5. Wizualizacja 

Prezentuję wybrany i porawiony projekt logo.

 

6. Finał

Po akceptacji przygotuję ostateczne wersje plików. Otrzymasz pliki wektorowe CDR i PSD o wysokiej rozdzielczości, które będzie można dowolnie skalować bez straty jakości oraz pliki JPG i PNG do użytku w internecie w takich miejscach jak media społecznościowe i na Twoją stronę www.

Tworzenie logo etap 2

Gratisy i inne materiały reklamowe

Po stworzeniu logo masz również możliwość zaprojektować pozostałe materiały brandingowe. Wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, roll-upy, banery.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń lub wyślij zapytanie.

Tworzenie logo etap 4